رفع تیرگی زیر چشم با مزوتراپی


 

رفع تیرگی زیر چشم با مزوتراپی در مطب دکتر صبوری 

 

مزوتراپی در درمان تیرگی و گودی زیر چشم


این که تکنیک های ابداعی به وسیله دانش پزشکی در درمان گودی و تیرگی چشم تا چه اندازه کارآمد باشند، به شدت درجه مشکل، شرایط و سن فرد و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد. در حال حاضر افراد زیادی برای رفع مشکل گودی زیر چشم، به متخصصان زیبایی مراجعه می کنند و پزشکان نیز از متدهای گوناگونی که علم زیبایی در اختیار آن ها قرار داده است، بهره می گیرند.


یکی از شیوه هایی که در راستای کاهش گودی و تیرگی نواحی اطراف چشم استفاده می شود، مزوتراپی است. این شیوه که یک شیوه غیر تهاجمی است، می تواند تأثیر شگرفی بر کاهش گودی ناحیه زیر چشم ها بگذارد.

اگرچه مقالات علمی زیادی پیرامون مزوتراپی و تأثیرات مثبت آن بر پوست نوشته نشده است، اما متخصصان زیبایی اروپایی بر آن تأکید بسیاری دارند. مزوتراپی در واقع تزریق مواد فعال و طبیعی مانند انواع ویتامین های ضروری و فاکتورهای محرک رشد به قسمت های میانی پوست به منظور ایجاد شفافی و شادابی است. این مواد در نهایت با تحریک ساخت کلاژن و سایر مولکول های ضروری، موجب جوانسازی و شادابی پوست می شوند.

عوارض مزوتراپی در درمان تیرگی و گودی زیر چشم


مزوتراپی عوارض خاصی ندارد، ممکن است در جلسات ابتدایی کمی درد و سوزش به دلیل ورود سوزن به پوست ایجاد شود. همچنین، با توجه به درجه حساسیت پوست احتمال پدید آمدن تورم و قرمزی بر پوست وجود دارد.

درمان مزوتراپی موقت است و باید طی جلساتی در فواصل تعیین شده تکرار شود، اگرچه فاصله بین جلسات ابتدایی کمتر از سایر جلسات است.

دلایل تیرگی و گودی زیر چشم چیست؟


افزایش سن به طور طبیعی منجر به گودی زیر چشم شده و باعث می‌‌شود که پلک‌های بالا و پایین چشم خاصیت کشسانی خود را از دست بدهند. این وضعیت، افتادگی پلک و جمع شدن چربی در زیر چشم را به دنبال دارد. علاوه بر این فرورفتگی و گودی عمیق زیر چشم موجب پف زیر چشم شده و ظاهر فرد را خسته و پیرتر نشان می‌دهد.

چه کسانی می‌توانند سیاهی و گودی زیر چشم خود را اصلاح کنند؟

افرادی شرایط مناسب برای درمان سیاهی دور چشم را دارند که تحت تأثیر این وضعیت قرار گرفته و تمایل دارند که آن را به گونه‌ای مؤثر برطرف سازند. روش‌های از بین بردن گودی زیر چشم در هر سنی برای زنان و مردانی که از وضعیت سلامتی خوب برخوردارند و دچار تجمع بیش از حد چربی در زیر چشم خود نیستند، انجام می‌شود.


مزایای مزوتراپی در درمان تیرگی و گودی زیر چشم

رفع پف زیر چشم
برطرف شدن تیرگی زیر چشم
ایجاد ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر
امکان انتخاب و تنظیم روش درمان متناسب با وضعیت بیمار
ایجاد نتایجی طولانی مدت و دائمی در فرد